ZÁKONÍK HRÁČŮ

_________________

Aneb všechno má svá pravidla

Tato pravidla se týká všech, který na tyto stránky vstoupí. 

Prosíme vás, abyste si je důkladně přečetli a snažili se podle nich i chovat. 

Při porušení pravidel je vždy napomenutí (max. 3x), po třetím je udělen spravedlivý trest. Opakované porušování pravidel může dojít až ke smazání postavy. Při opravdu vážném porušení pravidel mají administrátoři právo okamžitě vymazat kartu postavy a odebrat hráči přístup na stránky.

Při porušení pravidel je vždy napomenutí (max. 3x), po třetím je udělen spravedlivý trest. Opakované porušování pravidel může dojít až ke smazání postavy. Při opravdu vážném porušení pravidel mají administrátoři právo okamžitě vymazat kartu postavy a odebrat hráči přístup na stránky.

I. veškerý obsah webu je chráněn autorskými právy

   Tyto stránky byly vytvořeny velkým úsilím a spousta prací, co zde najdete jsou námi zpracované. Nikdo nemá právo jakékoliv psané úryvky nebo obrázky vynášet z webu a použít je k jakémukoliv účelu.

II. Slušné chování je samozřejmostí

   Tyto stránky jsou přátelské vůči všem - což znamená, že nestrpíme jakékoliv narážky, drzé chování nebo nadávání vůči komukoliv. Je samozřejmost, že všichni by se tu měli slušně chovat a snažit se s lidmi vycházet.

   S tím také souvisí nevyvolávání zbytečných hádek a sporů. Jsme lidi - snažme se věci řešit s klidem a rozumem. 

III. Na začátku je povolený pouze jeden charakter

   To, myslím, mluví za vše. Když začínáte, můžete si vytvořit pouze jednu postavu. Pokud zjistíme, že zde máte víc herních karet a účtů, budou vám smazány všechny vedlejší účty a napomenutí vás nemine - při opakovaném porušení hrozí i úplné smazání všech postav a zablokování účtu.

   Místo toho prosím buďte spíše trpěliví. Za aktivitu a dlouhodobé hraní můžete získat druhý a třetí herní charakter v různých konkurzech o ně.

IV. Administrátoři jsou stále lidi

   A žádní stroje. Prosíme vás, abyste to respektovali a byli s nimi trpěliví - mají i vlastní život a starosti a zdraví je vždy na prvním místě. Stejně tak budeme chápat a respektovat vás.

V. Aktivita

   Velmi rádi vidíme, když se hráči ochotně zapojují do her a jejích aktivit. Bez nich se náš příběh nemůže nikam hnout, jelikož hlavně na nich záleží, jakým směrem se naše další kapitola ubere. Proto bychom od vás požadovali aktivitu minimálně v podobě jednoho až dvou příspěvků týdně. Velká aktivita vám zaručí rychlý vývoj hry i vaší postavy.

   V případě, že někam odcházíte na delší dobu, neprodleně kontaktujte administrátora o tom, od kdy do kdy budete pryč. Není vyžadován důvod (zvláště, když to je osobní), ale hráči neaktivní měsíc od jejich posledního příspěvku budou kontaktováni skrze email a po 14 dnů žádné odezvy bude jejich herní karta smazána.

VI. Zákaz nevhodného obsahu

   Je pochopitelné, že chceme tyto stránky udržet bezpečné pro většinu věkových kategorií. Proto jakékoliv pokusy o vložení nevhodných obrázků/textů/videí budou okamžitě smazány a hráč napomenut. 

   Mezi nevhodná média patří sexuální tématika; nabádání k užívání drog/kouření; urážení/napadání menšin; morbidní/drastické scény; odkazy na stránky se zmíněným nevhodným obsahem.

VII. Ve hře není povolen 18+ obsah

   Jelikož něco takového shledáváme za zbytečné a chce hru nechat přístupnou většině věkových kategorií, veškerá témata nad 15+ jsou zakázána. Prosíme, abyste na to brali ohled. 

   Pokud opravdu chcete popisovat koňské hrátky, odehrajte si to v soukromí, jen mezi sebou.

Administrátoři mají právo tato pravidla kdykoliv pozměnit a povinnost upozornit o tom hráče.

© 2019 všechna práva vyhrazena

Rychlé informace

_________

Datum založení: 19. 4. 19

Stav: Skoro hotové

Registrace: Otevřené

Administrátor: Íhák

! Hra zatím není v provozu (Fórum a poslední informace v reáliích se stále dodělávají.) !

> Obsah je chráněn autorskými právy! <

_________

Rozcestník

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now